Ср. Янв 27th, 2021

Новый Журнал

Свежий взгляд на меняющийся мир

Федір Христенко «просадив» мільйон за один вечір у Москві

За словами журналіста Дениса Казанського, народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Федір Христенко справив день народження жінці в Москві на суму не менше мільйона доларів

Про це журналіст Денис Казанський повідомив у Facebook.

За словами Казанського, уродженець Горлівки, 36-річний нардеп Христенко справив в Москві вечірку на честь дня народження своєї дружини і прогуляв близько 1 млн доларів тільки за один вечір. Для свята орендували приміщення в одному з найдорожчих готелів Росії — «4 сезони», що знаходиться прямо навпроти Кремля. На вечірці виступали Кіркоров, Басков, Лепс, Олександр Рева, Поліна Гагаріна, група «Руки вверх», гонорари яких за корпоративи стартують від $100 тис.

«Можливо, ми б ніколи не дізналися про цю тусовку, якби дружина Федора — Марина Христенко і її друзі самі не виклали б відео свого відпочинку в Instagram», — прокоментував журналіст.

«Сам Федір Христенко ще півроку тому в інтерв’ю розповідав, що у нього толком нічого немає, в 2014 він переїхав з Горлівки до Києва, жив на зйомній квартирі в спальному районі, пізніше займався консалтинговим бізнесом. Ні заводами, ні пароплавами, ні торговими центрами він не володіє», — зазначив Казанський.

Журналіст наголосив, що Марину Христенко прийшла привітати Анастасія Маловичко — дружина Олександра Батурина з Єнакієвого. Казанський назвав того кримінальним авторитеом та додав, що у відкритих джерелах можна знайти матеріали кримінальних справ, за якими він проходив — розбій, викрадення людей і т.д.

«Гугл теж добре знає Олександра Батурина, як кримінального авторитета з Єнакієвого на прізвисько Батура. Пишуть, що він один з наближених Юри Єнакіївського, «смотрящий» по Горлівці і взагалі досить жорстка людина», — додав журналіст.

Відео — Денис Казанський:

 

Источник:  espreso.tv