Вт. Мар 2nd, 2021

Новый Журнал

Свежий взгляд на меняющийся мир

Нонна Багмет «курирує» всіх потроху?

За фактом Нонна Багмет, але є ще й клан Ніньзі (Нізенко Олег Васильович, колишній очільник ДПС Києва 2008-2010, заступник голови ДПС України 2010-2011) — одна з його ставлеників Злата Лагутіна — курирує аудит, а також його людина — Микола Ільяшенко (він же «Святий Миколай») , який закриває питання з правоохоронними органами та курирує всіх по троху, в тому числі відшкодування ПДВ.

В аудиті цікава ситуація: Директор департаменту аудиту Якушко І.В. була 100% людиною Людмили Демченко, але «в польоті» різко перевзулася і попросивши прощення у Злати, мовляв дурна, оступилася і т.п. почала працювати зі Златою …

Департамент аудиту складається з 7-8 управлінь, з яких явно виділяються такі як:

1. «Касовики» (про них писали раніше) — це щоденна «жива копійка» з:
поборів по магазинах і ресторанах Києва + вирішення питань керівництву, таких як доставка обідів в другу приймальню (Ільяшенко), та Злати з Якушко, обмін валюти з гривневих хабарів, квіти та інші дрібниці …

2. Управління Кахерскої (попередній керівник управління Якушко) і управління Кравчук (наближена до Злати, та має якесь родинне відношення до Ніньзі) — це «плановики» — займаються проведенням планових перевірок. Це вважаються елітні підрозділи, так як там постійні побори. Середня такса за планом 10 000 $ на руки і 300 000 — 350 000 грн. в бюджет.

3. Існують і інші управління, які допомагають дівчатам триматися на хороших фінансових потоках, це управління Міхонік, Алєскєрова, Король, Верби і недолугої Білокоренко.

Источник:  ukrcompromat.info