Пн. Мар 8th, 2021

Новый Журнал

Свежий взгляд на меняющийся мир

Треба боротися: у Криму знайшли людей, які не вважають, що він російський

Відомий журналіст Павло Казарін назвав людей, які сприймають Київ, а не Москву, як свою столицю, а жовто-блакитний прапор – як свій прапор. 

Про це він розповів в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

“Це, зокрема, нинішні кримські абітурієнти. Офіційний Київ пішов на певну лібералізацію для них у питанні вступу до українських вишів, але, на мій погляд, цього недостатньо. Потрібно просто максимально лібералізувати для них цю сферу – або приймати без іспитів, або платити стипендію тощо”, – вважає Казарін.

Він звертає увагу, що ці хлопці та дівчата не ходили ні на який так званий “референдум” в 2014-му, вони були неповнолітніми і не повинні розплачуватися за помилки своїх батьків.

“Я щиро переконаний, що людина, яка п’ять років проведе на українському материку, в українському виші, проникнеться проукраїнськими настроями, і її ідентичність стане куди більш проукраїнською, ніж у будь-якого випускника, відповідно, російського вишу. Боротися за це покоління необхідно, тим більше, що часу залишилося не так вже й багато. Росія активно приватизує це покоління молодих кримчан, і я не бачу приводу віддавати його країні-агресору без бою”, – розповів журналіст.

Повний текст інтерв’ю читайте тут: Єдиний шанс повернути Україні Крим — перемога у війні — відомий журналіст

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.