Ср. Янв 27th, 2021

Новый Журнал

Свежий взгляд на меняющийся мир

Василь Костюк: ідейний натхненник хитромудрих схем

Як ми Вам і обіцяли розслідування по конвертаційних центрах, які діють по всій Західній та Центральній Україні. Тіньовим власником та ідейним лідером обкрадання нашої багатостраждальної держави є адвокат Костюк Василь Васильович.

Схема проста Костюк В.В. створює фіктивні компанії, в яких за рахунок великого обороту коштів проводяться транзакції з річним оборотом більше мільярда гривень в рік, а в кращі часи влади злочинця-втікача Януковича – до 5 мільярдів гривень в рік. Клієнти його компаній – це найбільші підприємства Львівщини та інших регіонів, однозначно зрозуміло із за «недолугого» законодавства нашої держави  великі підприємства не можуть вивести з обороту готівку і тут як тут пан Костюк,  який одним продає готівку, а другим тим самим зменшує оборот, тобто, надає неоцінені послуги, які кримінальним правом трактуються як ст.205 фіктивне підприємництво, ст. 209 відмивання коштів та ст. 212 ухилення від сплати податків на мільярди гривень під час війни.

Після цього як фіктивне підприємство десь засвітилося його за допомогою податкової адміністрації та суду роблять банкрутом та закривають як зараз відбувається з компанією «Альтера – Захід» код ЄДРПОУ 38933149, яка зареєстрована, але не існує за адресою Б. Котика 7( де і знаходиться офіс одного з найбільш одіозних партнерів конвертатора Костюка В.В. пана Кривуна В.)

Директором цієї компанії є Мандзяк Віталій який торгує товарами торгової марки «HULA» (ХьЮЛЯ-УКРАЇНА).

візитка

( відео як Мандзяк, оборот фірми якого склав мілярд гривень в рік продає порохотяги ми викладемо в наступній частині цього розслідування). 

Таким чином, ми викладаємо список всіх конвертаційних центрів України які діють і процвітають:

Источник:  taras-ua.com